Těhotenská masáž

Těhotenská masáž

Všichni víme, jak obtížné to může být pro nastávající maminky. Právě z tohoto důvodu jsme pro vás připravili tuto relaxační a hýčkající terapii, která vám uleví od nepříjemných pocitů.

Tato masáž byla přizpůsobena potřebám těhotných žen, aby zlepšila krevní oběh a zmírnila bolesti svalů, zejména v oblasti zad. Cílem této masáže je navodit relaxaci a následně klidný spánek pro matku i dítě.

Těhotenská masáž v Eden’s Garden se provádí jemnými tahy, které se podobají relaxační olejové masáži, a lze ji provádět kdykoli během těhotenství, ale nedoporučuje se v prvním trimestru, protože v tomto období hrozí riziko potratu.

Péče o sebe a své nenarozené dítě je během těhotenství nezbytná. Tato masáž bude skvělým doplňkem vaší každodenní péče. Pomůže zmírnit stres a zvýšit celkovou pohodu vás obou. Během masáže vám poskytneme podložku a pohodlný polštář, který vám pomůže podpořit vaše tělo. 

S těhotenskou masáží nejsou spojena žádná rizika. Z bezpečnostních důvodů se během masáže vyhýbáme určitým oblastem na těle, a proto je masáž považována za účinnou a bezpečnou až do dne porodu. Mnoho žen nám v  Eden’s Garden již potvrdilo, že jim pravidelná masáž během porodu pomohla:).

Proto by bylo pro nastávající maminky přínosné zařadit do svého režimu pravidelnou masáž. Tělo těhotných žen prochází zcela zásadními změnami a tato neinvazivní a šetrná terapie se zaměřuje především na jejich speciální potřeby.

Poskytne vám příjemné chvíle a pomůže vám být oporou až do doby porodu, což vám přinese i veškerou potřebnou emocionální podporu. Proměňte obavy spojené s očekáváním v příjemné chvíle, které vám přinese tato úžasná masážní procedura.

60 min999,-Kč
90 min1499,-Kč
120 min1999,-Kč
Rezervace

Podrobnosti

  • Své spodní prádlo si můžete nechat, ale nejsme schopni zaručit, že nedojde k jeho znečištění.
  • Můžete požádat o jednorázové spodní prádlo.
  • Dámám, pro větší pohodlí, doporučujeme svléknout podprsenku.
  • Až budete připraveni na začátek masáže, položíte se hrudí na masážní stůl a počkáte na masérku.

Obecné informace

  • Ideálně nejezte minimálně hodinu před masáží.
  • Tuto masáž lze využít ve všech pobočkách Edens Garden.
  • Doporučené opakování 1x za týden při bolestech.

Objednejte si masáž

Načítám...
Edens Garden je víc než jen relaxace

Přinášíme vám ty nejlepší
Thajské & Filipínské masáže

Hammam rituál

60 min Od 1299,- Kč

Párová masáž

60 min Od 2198,- Kč

Filipínská masáž

60 min Od 1199,- Kč

Thajská masáž

60 min Od 999,- Kč
Masáže Zobrazit
Pobočky Zobrazit
Dárkové poukazy Zobrazit
Rezervace Zobrazit