Eden's Garden logo

Masáž hlavy a obličeje

Antistresová masáž hlavy a obličeje

Vybavujete si ten příjemný pocit, když vám někdo myje hlavu? Naše masáž hlavy a obličeje je ještě příjemnější a zároveň dokáže pomoci s řadou problémů. Masáž hlavy účinně odstraňuje nahromaděné napětí a stres, což vede k celkové úlevě a pohodě. Kromě toho přináší úlevu od migrén a jiných bolestí hlavy, zlepšuje prokrvení pokožky hlavy a působí proti vypadávání vlasů.

Naše masáž hlavy a obličeje je navržena tak, aby vám poskytla maximální komfort a relaxaci. Jemné doteky a specifické techniky zklidňují mysl a podporují hlubokou relaxaci, což může pomoci i při problémech s nespavostí. V průběhu masáže nejsou používány oleje, takže se nemusíte obávat, že byste odcházeli neupravení.

Při antistresové masáži hlavy a obličeje se soustředíme na klíčové oblasti, které přinášejí okamžitou úlevu a dlouhodobé zlepšení. Tato procedura nejen zlepšuje vaše fyzické zdraví, ale také přispívá k psychické pohodě. Naši zkušení terapeuti používají techniky, které jsou jemné, ale účinné, a přizpůsobují každou masáž vašim individuálním potřebám.

Navštivte náš masážní salon a nechte se hýčkat v prostředí klidu a harmonie. Zažijte hlubokou relaxaci a úlevu od stresu s našimi specializovanými masážemi hlavy a obličeje. Vaše pohoda je naší nejvyšší prioritou, a my jsme zde, abychom vám poskytli péči, kterou si zasloužíte.

Sílu a intenzitu masáže konzultujte s našimi masérkami. Abychom dosáhli požadovaného výsledku a splnili vaše očekávání. Naše masérky mají dlouholeté zkušenosti a mohou se zaměřit na konkrétní body, které vás trápí. Každá z našich masáží vychází z osvědčených postupů, které upravujeme na základě zpětné vazby od našich zákazníků.

Ceny masáže

30 min
549 Kč

Podrobnosti

  • Dobře se hydratujte a pijte hodně vody.
  • Během masáže se uvolněte a zhluboka dýchejte.
  • Pokud vám cokoli není příjemné, informujte masérku.

Naše tipy

  • Před masáží vyvarujte se těžkému jídlu.
  • Sílu masáže si upravíte společně s masérkou dle vašich preferencí i během masáže.
  • Doporučené opakování 1x týdně.

Fotogalerie

Masáže

Dopřejte si relaxaci při našich masážích, které jsme pro vás vybrali na základě našich zkušeností.

Benefity a FKSP

Platba Benefity i FKSP? Ano, u nás to jde! Neodmítněte tuto skvělou možnost! A užijte si relaxaci.

Dárkové poukazy

Potěšte své přátele, rodinu, kolegy. Darujte jim dárkový poukaz na kvalitním papíře v luxusní obálce.

Pobočky

Rádi vás uvidíme! Jsme tu pro vás každý den za každého počasí. Užijte si relaxaci bez bolesti.