Eden's Garden logo

Masáž lávovými kameny

Uvolněte své svaly a stres při masáži lávovými kameny v Eden’s Garden. Horké lávové kameny a esenciální oleje mají terapeutický účinek a pomáhají prohřát svaly a zmírnit bolest. Doporučujeme.

Tato masáž je podobná relaxační olejové masáži, ale dokáže uvolnit větší část svalového napětí. Tato procedura využívá kombinaci předem nahřátých lávových kamenů a masážních technik k uvolnění ztuhlých a napjatých svalů.

Po této proceduře se vám dostane dokonalé relaxace, protože horké kameny a teplé esenciální oleje mají terapeutický účinek a přispívají k prohřátí svalů. Kombinace masáže a horkých kamenů uvolní napjaté svaly a uleví od bolesti. Uklidňující esenciální oleje vám přinesou úlevu a uvolnění.

Terapeut při masáži používá hladké, nahřáté kameny, které přikládá na určité části těla nebo je používá jako prodloužení vlastních rukou. Teplo z těchto kamenů hluboce uvolňuje a zahřívá napjaté svaly, což terapeutovi umožňuje intenzivní a rychlou práci.

A jak probíhá ošetření v Eden’s Garden? Nejprve se lávové kameny vloží do ohřívače naplněného vodou. Masážní kameny se předehřejí na teplotu mezi 130 a 145 stupni. Když jsou všechny kameny dostatečně zahřáté, některé se položí na konkrétní body na těle, jako jsou záda, paže a nohy. Zbytek kamenů terapeut použije k masáži svalů.

To pomůže vašemu tělu celkově se zklidnit a uvolnit nahromaděné napětí a stres, takže se budete cítit svěží a plní energie.

Sílu a intenzitu masáže konzultujte s našimi masérkami. Abychom dosáhli požadovaného výsledku a splnili vaše očekávání. Naše masérky mají dlouholeté zkušenosti a mohou se zaměřit na konkrétní body, které vás trápí. Každá z našich masáží vychází z osvědčených postupů, které upravujeme na základě zpětné vazby od našich zákazníků.

Jelikož se lávové kameny před masáží zahřívají na určitou teplotu, je důležité, aby byli klienti o tomto procesu informováni. Kameny mohou být horké, ale nikdy by neměly klientovi způsobovat nepohodlí. Pokud jste citliví na teplotu nebo máte obavy z horkých kamenů, můžete si před zahájením masáže zkontrolovat teplotu kamene. Vždy upozorněte masérku, pokud se cítíte nepohodlně nebo máte jakékoliv obavy. V Eden’s Garden je vaše pohodlí naší prioritou, a proto jsme připraveni přizpůsobit teplotu kamenů vašim individuálním potřebám.

Ceny masáže

60 min
1250 Kč
90 min
1899 Kč
120 min
2250 Kč

Ceny masáže pro dva

60 min
2500 Kč

Podrobnosti

 • Dobře se hydratujte a pijte hodně vody.
 • Na recepci si můžete vyžádat jednorázové spodní prádlo.
 • Dámám doporučujeme, aby si kvůli pohodlí sundaly podprsenku.
 • Před zahájením masáže si lehněte na masážní stůl a počkejte na masérku.
 • Během masáže se uvolněte a zhluboka dýchejte.
 • Pokud vám cokoli není příjemné, informujte masérku.
 • Po masáži postupně vstaňte a zvykněte si na uvolnění svého těla.

Naše tipy

 • Využijte jednorázové spodní prádlo pro vaše pohodlí.
 • Před masáží vyvarujte se těžkému jídlu.
 • Sílu masáže si upravíte společně s masérkou dle vašich preferencí i během masáže.
 • Teplota kamenů je přizpůsobena vašim preferencím pro dokonalou relaxaci.
 • Doporučené opakování 1x týdně.

Fotogalerie

Masáže

Dopřejte si relaxaci při našich masážích, které jsme pro vás vybrali na základě našich zkušeností.

Benefity a FKSP

Platba Benefity i FKSP? Ano, u nás to jde! Neodmítněte tuto skvělou možnost! A užijte si relaxaci.

Dárkové poukazy

Potěšte své přátele, rodinu, kolegy. Darujte jim dárkový poukaz na kvalitním papíře v luxusní obálce.

Pobočky

Rádi vás uvidíme! Jsme tu pro vás každý den za každého počasí. Užijte si relaxaci bez bolesti.