Eden's Garden logo

Relaxační masáž

Švédská masáž

Tato masáž je silným léčivým a antistresovým prostředkem, který podporuje snížení svalového napětí a stresu. Zlepšuje celkovou fyzickou a emocionální pohodu a je vhodná pro všechny věkové skupiny.

Relaxační masáž neboli švédská masáž je oblíbená pro svou rozmanitost. Může být jemná a relaxační, což poskytuje klid a odpočinek, nebo může být plná energie a stimulující, což dodává život a povzbuzuje. Ať už je jakkoli intenzivní, všechny varianty této masáže přinášejí prospěch našemu tělu a posilují naše zdraví.

Během relaxační olejové masáže terapeut v Eden’s Garden promasíruje pokožku masážním olejem a provede několik úkonů k zahřátí a procvičení svalové tkáně. To pomůže uvolnit nahromaděné napětí a rozbít svalové “uzly” nebo slepené tkáně zvané adheze Během relaxační olejové masáže terapeut v Eden’s Garden promasíruje pokožku masážním olejem a provede několik úkonů k zahřátí a procvičení svalové tkáně. To pomůže uvolnit nahromaděné napětí a rozbít svalové “uzly” nebo slepené tkáně zvané adheze.

Terapeut, který provádí relaxační olejovou masáž, podpoří zvýšení krevní oběhu tak, aniž by zatěžoval klientovo srdce. Pomůže při protahování vazů, šlach a úponů, aby byly pružné a ohebné. Relaxační olejová masáž navozuje uvolnění, snižuje svalové napětí a přináší tak mnoho zdravotních výhod.

Relaxační masáž je speciální technika, která se zaměřuje na uvolnění svalů a zlepšení celkového pocitu pohody. Tento typ masáže je ideální pro ty, kteří hledají hluboké a celkové uvolnění. při relaxační masáži terapeut používá pomalé, jemné a rytmické pohyby, které stimulují nervový systém, zvyšují krevní oběh a uvolňují svalové napětí. Techniky mohou zahrnovat různé druhy tlaku a manipulace, jako je hlazení, tření, hnětení a vibrace.

Sílu a intenzitu masáže konzultujte s našimi masérkami. Abychom dosáhli požadovaného výsledku a splnili vaše očekávání. Naše masérky mají dlouholeté zkušenosti a mohou se zaměřit na konkrétní body, které vás trápí. Každá z našich masáží vychází z osvědčených postupů, které upravujeme na základě zpětné vazby od našich zákazníků.

Ceny masáže

60 min
1099 Kč
90 min
1599 Kč
120 min
1999 Kč

Ceny masáže pro dva

60 min
2198 Kč

Podrobnosti

 • Dobře se hydratujte a pijte hodně vody.
 • Na recepci si můžete vyžádat jednorázové spodní prádlo.
 • Dámám doporučujeme, aby si kvůli pohodlí sundaly podprsenku.
 • Před zahájením masáže si lehněte na masážní stůl a počkejte na masérku.
 • Během masáže se uvolněte a zhluboka dýchejte.
 • Pokud vám cokoli není příjemné, informujte masérku.
 • Po masáži postupně vstaňte a zvykněte si na uvolnění svého těla.

Naše tipy

 • Využijte jednorázové spodní prádlo pro vaše pohodlí.
 • Před masáží vyvarujte se těžkému jídlu.
 • Sílu masáže si upravíte společně s masérkou dle vašich preferencí i během masáže.
 • Doporučené opakování 1x týdně.

Fotogalerie

Masáže

Dopřejte si relaxaci při našich masážích, které jsme pro vás vybrali na základě našich zkušeností.

Benefity a FKSP

Platba Benefity i FKSP? Ano, u nás to jde! Neodmítněte tuto skvělou možnost! A užijte si relaxaci.

Dárkové poukazy

Potěšte své přátele, rodinu, kolegy. Darujte jim dárkový poukaz na kvalitním papíře v luxusní obálce.

Pobočky

Rádi vás uvidíme! Jsme tu pro vás každý den za každého počasí. Užijte si relaxaci bez bolesti.