Eden's Garden logo

Filipínská masáž

Pinoy Hilot

Filipínská masáž je naším charakteristickým znakem, na kterém si zakládáme. Uvolňuje svaly, snižuje napětí, obnovuje harmonii těla. Navštivte Eden’s Garden a dopřejte si nezapomenutelnou terapii Hilot!

Jedinečnost filipínské neboli původním názvem Hilot masáže spočívá v kombinaci masážních technik, akupresury a protahování od prstů na nohou až po kořínky vlasů. Během masáže se na celé tělo nanáší olej.

Filipíny jsou známé svým jedinečným léčitelským uměním zvaným Hilot, které kombinuje domorodé praktiky s duchovními aspekty. Praktikujícím se říká Manghihilot. Tito terapeuti dokážou lokalizovat nerovnováhu v těle, která způsobuje nepohodlí nebo dokonce bolest. Díky této metodě může terapeut přesně lokalizovat místa, na která má svými prsty vyvinout tlak, aby uvolnil klientovo napětí.

Kromě toho lze terapii Hilot využít také k uvolnění svalů, zbavení se svalových bolestí a snížení psychického napětí. Některé matky podstupují terapii Hilot v prenatálním a postnatálním období, aby ulevily svému organismu.

Tato filipínská masážní technika, není v České republice tak rozšířená jako tradiční thajská masáž, ale její aspekty přinášejí našemu tělu mnoho dalších povzbuzujících účinků. Mnoho našich pravidelných klientů v Eden’s Garden nám potvrdilo, že tato masáž je v některých ohledech dokonce lepší než thajská masáž. Jelikož mnoho klientů se při tradiční thajské masáži nedokáže plně uvolnit, protože se obávají aspektů indické jógy, která zahrnuje protahování celého těla.

Naším cílem v Eden’s Garden je seznámit vás s touto jedinečnou masáží a ukázat vám její blahodárné účinky na náš organismus.

Sílu a intenzitu masáže konzultujte s našimi masérkami. Abychom dosáhli požadovaného výsledku a splnili vaše očekávání. Naše masérky mají dlouholeté zkušenosti a mohou se zaměřit na konkrétní body, které vás trápí. Každá z našich masáží vychází z osvědčených postupů, které upravujeme na základě zpětné vazby od našich zákazníků.

Ceny masáže

60 min
1199 Kč
90 min
1699 Kč
120 min
2199 Kč

Ceny masáže pro dva

60 min
2398 Kč

Podrobnosti

 • Dobře se hydratujte a pijte hodně vody.
 • Na recepci si můžete vyžádat jednorázové spodní prádlo.
 • Dámám doporučujeme, aby si kvůli pohodlí sundaly podprsenku.
 • Před zahájením masáže si lehněte na masážní stůl a počkejte na masérku.
 • Během masáže se uvolněte a zhluboka dýchejte.
 • Pokud vám cokoli není příjemné, informujte masérku.
 • Po masáži postupně vstaňte a zvykněte si na uvolnění svého těla.

Naše tipy

 • Využijte jednorázové spodní prádlo pro vaše pohodlí.
 • Před masáží vyvarujte se těžkému jídlu.
 • Sílu masáže si upravíte společně s masérkou dle vašich preferencí i během masáže.
 • Doporučené opakování 1x týdně.

Fotogalerie

Masáže

Dopřejte si relaxaci při našich masážích, které jsme pro vás vybrali na základě našich zkušeností.

Benefity a FKSP

Platba Benefity i FKSP? Ano, u nás to jde! Neodmítněte tuto skvělou možnost! A užijte si relaxaci.

Dárkové poukazy

Potěšte své přátele, rodinu, kolegy. Darujte jim dárkový poukaz na kvalitním papíře v luxusní obálce.

Pobočky

Rádi vás uvidíme! Jsme tu pro vás každý den za každého počasí. Užijte si relaxaci bez bolesti.