Eden's Garden logo

Hloubková masáž

Sportovní masáž

Hloubková nebo sportovní masáž uvolňuje svaly, zmírňuje bolest a zvyšuje jejich pohyblivost. Nemusíte však být sportovec, abyste si mohli objednat tuto intenzivnější masáž v Eden’s Garden i vy.

Při hloubkové nebo sportovní masáži je na jednotlivé vrstvy tkání vyvíjen větší tlak. Masáž je intenzivnější, neboť terapeut zaměřuje větší sílu na jednotlivé vrstvy tkáně, pohyby jsou tedy pomalejší, což terapeutovi umožňuje proniknout jak do vnějších vrstev tkáně, tak dosáhnout hlubších vrstev svalů a svalových vláken.

Hloubková masáž tkání je velmi užitečná pro sportovce, jejichž svaly jsou vystaveny extrémnímu napětí a tréninkovým zraněním. Masáž uvolní svaly, zmírní bolest a zvýší jejich pohyblivost. Všechny tyto výhody jsou přínosné pro sportovce. Nemusíte však být sportovec, abyste si mohli tuto masáž v Eden’s Garden objednat.

Hloubková masáž využívá speciální techniky, mezi něž patří manipulace s fascií, protahování svalů, tlakové body a frice. Tyto metody jsou zaměřeny především na oblasti, které trpí chronickým napětím nebo zraněními. I když může být hloubková masáž intenzivnější než jiné typy masáží, jejím cílem nikdy není způsobit bolest. Aby byla masáž co nejpohodlnější a nejefektivnější, je zásadní vzájemná komunikace mezi klientem a masérem.

Ať už jste sportovec, který se potýká se svalovým napětím a zraněními, nebo hledáte intenzivnější masáž, než je obvyklá relaxační masáž, může být hloubková masáž v Eden’s Garden tou správnou volbou. Naši zkušení maséři jsou připraveni poskytnout vám účinnou a pohodlnou hloubkovou masáž přizpůsobenou vašim konkrétním potřebám a cílům.

Sílu a intenzitu masáže konzultujte s našimi masérkami. Abychom dosáhli požadovaného výsledku a splnili vaše očekávání. Naše masérky mají dlouholeté zkušenosti a mohou se zaměřit na konkrétní body, které vás trápí. Každá z našich masáží vychází z osvědčených postupů, které upravujeme na základě zpětné vazby od našich zákazníků.

Ceny masáže

60 min
1199 Kč
90 min
1699 Kč
120 min
2199 Kč

Ceny masáže pro dva

60 min
2398 Kč

Podrobnosti

 • Dobře se hydratujte a pijte hodně vody.
 • Na recepci si můžete vyžádat jednorázové spodní prádlo.
 • Dámám doporučujeme, aby si kvůli pohodlí sundaly podprsenku.
 • Před zahájením masáže si lehněte na masážní stůl a počkejte na masérku.
 • Během masáže se uvolněte a zhluboka dýchejte.
 • Pokud vám cokoli není příjemné, informujte masérku.
 • Po masáži postupně vstaňte a zvykněte si na uvolnění svého těla.

Naše tipy

 • Využijte jednorázové spodní prádlo pro vaše pohodlí.
 • Před masáží vyvarujte se těžkému jídlu.
 • Sílu masáže si upravíte společně s masérkou dle vašich preferencí i během masáže.
 • Doporučené opakování 1x týdně.

Fotogalerie

Masáže

Dopřejte si relaxaci při našich masážích, které jsme pro vás vybrali na základě našich zkušeností.

Benefity a FKSP

Platba Benefity i FKSP? Ano, u nás to jde! Neodmítněte tuto skvělou možnost! A užijte si relaxaci.

Dárkové poukazy

Potěšte své přátele, rodinu, kolegy. Darujte jim dárkový poukaz na kvalitním papíře v luxusní obálce.

Pobočky

Rádi vás uvidíme! Jsme tu pro vás každý den za každého počasí. Užijte si relaxaci bez bolesti.