Šedé logo Eden's Garden

Blog

Novinky ze světa thajských a filipínských masáží

2000 Kč na masáž od VZP

V Edens Garden dáváme obzvláštní důraz na vaše zdraví a pohodu. Proto jsme pro všechny klienty VZP starší 18 let, kteří podstoupili preventivní screeningové vyšetření, připravili možnost získat...

číst více

Poznejte svět nejlepších thajských a filipínských masáží.

Vítejte na našem blogu, kde vás seznámíme s fascinujícím světem nejlepších thajských a filipínských masáží. Naším cílem je nejen představit vám naši práci, ale také vás informovat o nejnovějších novinkách a trendech v oboru. Prostřednictvím našich článků budete mít jedinečnou příležitost nahlédnout do zákulisí naší dílny a dozvědět se, jak má správná masáž vypadat.

Na svou práci jsme nesmírně hrdí a neustále se snažíme být nejlepší. Chceme, abyste i vy měli možnost poznat, co obnáší skutečně kvalitní thajská nebo filipínská masáž, a abyste si mohli plně vychutnat relaxační prostředí, které nabízíme. Naše masáže provádějí skuteční certifikovaní profesionálové, kterým záleží na vašem maximálním pohodlí.

V našich článcích se zaměříme na různé techniky a přístupy, které používáme, a na to, jak vám mohou pomoci zlepšit vaši fyzickou a duševní pohodu. Dozvíte se, jaké jsou výhody různých druhů masáží a které procedury jsou pro vás nejvhodnější. Budeme vám také přinášet zajímavosti ze světa masáží a wellness, abyste byli v obraze.

Doufáme, že prostřednictvím našeho blogu získáte hlubší pochopení a porozumění pro kvalitu a péči, kterou do našich masáží vkládáme. Těšíme se, že vás budeme provázet na vaší cestě za relaxací a obnovou těla i mysli. Přidejte se k nám a objevte kouzlo filipinské  a thajské masáže, které vám přinesou harmonii a pohodu. Děkujeme, že jste s námi, a těšíme se na vás v našem studiu.

Samozřejmě! Rádi bychom vás také pozvali k pravidelnému čtení našeho blogu, kde se budeme podrobně věnovat nejlepším thajským a filipínským masážím. V každém příspěvku vám budeme přinášet cenné informace a tipy, jak mohou tyto tradiční techniky obohatit váš život. Aby vám žádná z našich novinek neunikla, přihlaste se k odběru našeho newsletteru. Díky tomu budete pravidelně dostávat nejnovější články, exkluzivní nabídky a speciální akce přímo do své e-mailové schránky. Staňte se součástí naší komunity a nechte se inspirovat krásou a účinky thajské a filipínské masáže.

Štěpánská

Praha 1

Štěpánská 45
Denně 10:00 – 22:00 h
Telefon: +420 723 642 690

Vyskočilova

Praha 4

Vyskočilova 1326/5
Denně 10:00 – 22:00 h
Telefon: +420 777 511 444

Na Poříčí

Praha 1

Na Poříčí 1038/6
Denně 10:00 – 22:00 h
Telefon: +420 775 845 857

Grandior hotel Spa

Praha 1

Na Poříčí 1052/42
Denně 11:00 – 23:00 h
Telefon: +420 734 739 973

Masáže

Dopřejte si relaxaci při našich masážích, které jsme pro vás vybrali na základě našich zkušeností.

Benefity a FKSP

Platba Benefity i FKSP? Ano, u nás to jde! Neodmítněte tuto skvělou možnost! A užijte si relaxaci.

Dárkové poukazy

Potěšte své přátele, rodinu, kolegy. Darujte jim dárkový poukaz na kvalitním papíře v luxusní obálce.

Pobočky

Rádi vás uvidíme! Jsme tu pro vás každý den za každého počasí. Užijte si relaxaci bez bolesti.