Eden's Garden logo

Těhotenská masáž

Masáže pro těhotné

V Eden’s Garden nabízíme těhotenskou masáž, kterou jsme připravili na míru vašim potřebám. Bezpečná a účinná terapie až do dne porodu. Dopřejte si chvíle zaslouženého odpočinku pro vás i vaše děťátko.

Všichni víme, jak obtížné to může být pro nastávající maminky. Právě z tohoto důvodu jsme pro vás připravili tuto relaxační a hýčkající terapii, která vám uleví od nepříjemných pocitů.

Tato masáž byla přizpůsobena potřebám těhotných žen, aby zlepšila krevní oběh a zmírnila bolesti svalů, zejména v oblasti zad. Cílem této masáže je navodit relaxaci a následně klidný spánek pro matku i dítě.

Těhotenská masáž v Eden’s Garden se provádí jemnými tahy, které se podobají relaxační olejové masáži, a lze ji provádět kdykoli během těhotenství, ale nedoporučuje se v prvním trimestru, protože v tomto období hrozí riziko potratu.

Péče o sebe a své nenarozené dítě je během těhotenství nezbytná. Tato masáž bude skvělým doplňkem vaší každodenní péče. Pomůže zmírnit stres a zvýšit celkovou pohodu vás obou. Během masáže vám poskytneme podložku a pohodlný polštář, který vám pomůže podpořit vaše tělo.

S těhotenskou masáží nejsou spojena žádná rizika. Z bezpečnostních důvodů se během masáže vyhýbáme určitým oblastem na těle, a proto je masáž považována za účinnou a bezpečnou až do dne porodu. Mnoho žen nám v Eden’s Garden již potvrdilo, že jim pravidelná masáž během porodu pomohla.

Proto by bylo pro nastávající maminky přínosné zařadit do svého režimu pravidelnou masáž. Tělo těhotných žen prochází zcela zásadními změnami a tato neinvazivní a šetrná terapie se zaměřuje především na jejich speciální potřeby.

Poskytne vám příjemné chvíle a pomůže vám být oporou až do doby porodu, což vám přinese i veškerou potřebnou emocionální podporu. Proměňte obavy spojené s očekáváním v příjemné chvíle, které vám přinese tato úžasná masážní procedura.

Sílu a intenzitu masáže konzultujte s našimi masérkami. Abychom dosáhli požadovaného výsledku a splnili vaše očekávání. Naše masérky mají dlouholeté zkušenosti a mohou se zaměřit na konkrétní body, které vás trápí. Každá z našich masáží vychází z osvědčených postupů, které upravujeme na základě zpětné vazby od našich zákazníků.

Ceny masáže

60 min
1099 Kč
90 min
1599 Kč
120 min
1999 Kč

Podrobnosti

 • Dobře se hydratujte a pijte hodně vody.
 • Na recepci si můžete vyžádat jednorázové spodní prádlo.
 • Dámám doporučujeme, aby si kvůli pohodlí sundaly podprsenku.
 • Před zahájením masáže si lehněte na masážní stůl a počkejte na masérku.
 • Během masáže se uvolněte a zhluboka dýchejte.
 • Pokud vám cokoli není příjemné, informujte masérku.
 • Po masáži postupně vstaňte a zvykněte si na uvolnění svého těla.

Naše tipy

 • Využijte jednorázové spodní prádlo pro vaše pohodlí.
 • Před masáží vyvarujte se těžkému jídlu.
 • Sílu masáže si upravíte společně s masérkou dle vašich preferencí i během masáže.
 • Doporučené opakování 1x týdně.

Fotogalerie

Masáže

Dopřejte si relaxaci při našich masážích, které jsme pro vás vybrali na základě našich zkušeností.

Benefity a FKSP

Platba Benefity i FKSP? Ano, u nás to jde! Neodmítněte tuto skvělou možnost! A užijte si relaxaci.

Dárkové poukazy

Potěšte své přátele, rodinu, kolegy. Darujte jim dárkový poukaz na kvalitním papíře v luxusní obálce.

Pobočky

Rádi vás uvidíme! Jsme tu pro vás každý den za každého počasí. Užijte si relaxaci bez bolesti.