Eden's Garden logo

Nejlepší thajské masáže Praha 4

Článek od našeho klienta, kterému tímto moc děkujeme.

Moje cesta za poznáním nejlepší thajské masáže v pražské čtvrti Praha 4 se začala odvíjet v období, kdy jsem čelil stresu z náročné práce a neustálého tlaku. Měsíce plné zátěže z povinností, které se na mne valily ze všech stran, mě přivedly až na pokraj sil.

Jednoho rána jsem se probudil s nečekanou, pronikavou bolestí v oblasti krku. Byla to bolest neznámá a nepříjemná. Celý ten den jsem proležel v posteli, bezmocný, pátraje po řešení na internetu. Avšak ani lidové rady, ani obklady nepřinesly úlevu. Moje šíje se stávala čím dál tužší a já, zoufale hledající úlevu, se ji sám pokoušel masírovat.

Začal jsem uvažovat o profesionální pomoci. Nechtěl jsem čekat na lékařskou pomoc, proto jsem se rozhodl vyzkoušet masáž. Vyhledávání na Google mi ukázalo, že v mé blízkosti, na Praze 4, se nachází překvapivě mnoho thajských masážních salonů. Jelikož bydlím nedaleko Brumlovky, vybral jsem si nejbližší salon – Edens Garden.

Po příchodu jsem hned zpozoroval, že salon je nový, a zaujala mne jeho neobvyklá bambusová výzdoba. Masérka mne přivítala s úsměvem a zavedla do útulné kabinky s lehátkem, které bylo překvapivě pohodlné pro mou vysokou postavu.

Přestože masérka hovořila pouze anglicky, pokusil jsem se jí vysvětlit svůj problém. Zdálo se, že už podle mé chůze pochopila, kde tkví problém. Relaxační hudba a zvuky přírody v kombinaci s jemnou masáží mě postupně uvedly do stavu hluboké relaxace a já usnul. Po probuzení na konci masáže jsem pocítil nevídanou úlevu.

Od té doby jsem navštívil řadu masážních salonů a s novou přítelkyní jsme dokonce podnikli cestu do Thajska. Přesto však stále vzpomínám na tu jedinečnou relaxaci, kterou jsem zažil v salonu Edens Garden na Vyskočilově v Praze 4. Možná to byla kombinace bolesti a vyčerpání, ale k tomuto místu se rád vracím.

Chtěl bych poděkovat týmu masérek na Vyskočilově za jejich um a péči, a právě proto jsem se rozhodl napsat tento článek jako poděkování. Děkuji.

Ceny masáže

60 min
od 1099 Kč

Ceny masáže pro dva

60 min
od 2198 Kč
}

Denně: 10–22 hodin

Masáže

Dopřejte si relaxaci při našich masážích, které jsme pro vás vybrali na základě našich zkušeností.

Benefity a FKSP

Platba Benefity i FKSP? Ano, u nás to jde! Neodmítněte tuto skvělou možnost! A užijte si relaxaci.

Dárkové poukazy

Potěšte své přátele, rodinu, kolegy. Darujte jim dárkový poukaz na kvalitním papíře v luxusní obálce.

Pobočky

Rádi vás uvidíme! Jsme tu pro vás každý den za každého počasí. Užijte si relaxaci bez bolesti.