Eden's Garden logo

Pluxee – Sodexo

Uplatněte své volnočasové benefity na masáž – Pluxee

Proměňte své Pluxee – Sodexo Benefity v relaxační masáže v Eden’s Garden.

V Eden’s Garden umožňujeme platit za naše služby prostřednictvím Benefity Pluxee – Sodexo pro volný čas. Níže naleznete instrukce k využití této platební metody při objednání našich služeb.

FKSP logo

Jak využít Pluxee – Sodexo Benefity pro volný čas?

Sodexo – MůjPass:

Můžete nás nalézt na  portálu Sodexo MůjPass, pod naším názvem Eden’s Garden “Vyskočilova, Na Poříčí, Štěpánka, E-shop” – Thajské a filipínské masáže, nebo v mobilní aplikaci Sodexo Osobní účet, která je dostupná pro všechna zařízení se systémy Android a iOS. Náhled partnerské sítě naleznete i ve webové verzi svého Osobního účtu, konkrétně v záložce Kde nakupovat. 

Platba Sodexo kartou na recepci:

Placení s touto kartou je stejné jako s klasickými platebními kartami. Máte-li Flexi Pass CARD, můžete provádět jak kontaktní, kdy kartu vkládáte do terminálu, tak bezkontaktní platby podobně jako s vaší běžnou bankovní kartou. Pokud však využíváte kombinovanou Multi Pass CARD, je možné platit pouze kontaktním způsobem, což znamená vložením karty do platebního terminálu.

flexi card multi pass

 

Karta Multi Pass kombinuje výhody dvou karet – Gastro Pass, což jsou elektronické stravenky, a Flexi Pass pro volný čas.

Nákup dárkových poukazů a permanentek přes náš e-shop:

Pokud máte zájem o nákup dárkového poukazu či permanentky, můžete tak učinit na našem e-shopu. Jako způsob platby jednoduše vyberte možnost “Sodexo”. Po tomto výběru budete přesměrováni na platební portál Sodexo. Zde stačí zadat vaše uživatelské jméno a heslo a následně kliknout na tlačítko pro přihlášení do vašeho Sodexo účtu. Jakmile je objednávka dokončena, zašleme vám potvrzení s veškerými detaily na váš e-mail.

 

Důležité informace ohledně nákupu přes e-shop:

Po úspěšném provedení a zaplacení objednávky obdržíte od nás potvrzovací e-mail s kompletním přehledem důležitých informací. Následně máte možnost si vyzvednout své permanentky či zakoupené dárkové poukazy na kterékoliv z našich poboček.

Pokud jste si zvolili možnost “Bez dopravy (dárkový poukaz si vytisknu sám)”, můžete si svůj dárkový poukaz vytisknout a předložit jej během návštěvy vybrané pobočky. Prosíme však o pochopení, že tato možnost není dostupná pro permanetky.

U permanentek nabízíme dvě možnosti: buďto vyzvednutí na pobočce, nebo zaslání na adresu, kterou jste specifikovali při nákupu v našem e-shopu.

Při vyzvednutí objednávky na recepci nám, prosím, sdělte číslo vaší objednávky a jméno, pod kterým byla objednávka uskutečněna – to může být i název vaší firmy. Poté se postaráme o to, aby bylo vše, co jste si u nás objednali, řádně předáno. Naším hlavním cílem je co nejvíce zjednodušit celý proces nákupu pro vás.

Pokud jste se rozhodli pro doručení Českou poštou na adresu dle vašeho výběru, balíček vám bude řádně doručen a my se budeme těšit na vaši blízkou návštěvu. V případě jakýchkoliv nesrovnalostí či nejasností, neváhejte nás kontaktovat.

Jsme zde pro vás, abychom vám zajistili co nejpohodlnější a nejvíce výhodné využití našich služeb. Těšíme se na vaši návštěvu v Eden’s Garden.

Máte otázky? Neváhejte se zeptat!

Masáže

Dopřejte si relaxaci při našich masážích, které jsme pro vás vybrali na základě našich zkušeností.

Benefity a FKSP

Platba Benefity i FKSP? Ano, u nás to jde! Neodmítněte tuto skvělou možnost! A užijte si relaxaci.

Dárkové poukazy

Potěšte své přátele, rodinu, kolegy. Darujte jim dárkový poukaz na kvalitním papíře v luxusní obálce.

Pobočky

Rádi vás uvidíme! Jsme tu pro vás každý den za každého počasí. Užijte si relaxaci bez bolesti.