Eden's Garden logo

FKSP

Příspěvek od vašeho zaměstnavatele

Využijte svůj FKSP příspěvek na masáž u Eden’s Garden

Pokud hledáte způsob, jak efektivně využít Fond kulturních a sociálních potřeb (“FKSP”), který podporuje váš zaměstnavatel, Eden’s Garden je pro vás tím správným místem!

Příspěvek na masáže z FKSP: Flexibilita a možnosti využití.

V České republice můžete získat finanční příspěvek na masáže z Fondu kulturních a sociálních potřeb (FKSP). To je skvělé, protože příspěvek můžete použít nejen na masáže ve zdravotnickém zařízení, ale i na ty, které poskytuje masér mimo zdravotnické zařízení. To znamená, že nemusíte chodit jen do klinik nebo nemocnic, abyste využili tento příspěvek.

Ale co přesně je FKSP?

FKSP je fond kulturních a sociálních potřeb. Tím disponují všechny státní a příspěvkové organizace.

V Eden’s Garden můžete nyní využít prostředky FKSP pro kategorie Masáže a Wellness služby. Příspěvek lze uplatnit na jakoukoli z našich služeb, ať už se rozhodnete zakoupit poukaz na masáž, nebo si pořídíte permanentku, která vám umožní navštěvovat naše masáže na kterékoliv z našich poboček za výhodnou cenu.

Díky této možnosti si můžete odpočinout od práce a zregenerovat své síly během masáže, po které se budete cítit jako nový člověk.

Víme, že nákup prostřednictvím FKSP může být někdy komplikovaný, proto jsme se snažili celý proces co nejvíce zjednodušit. Naším cílem je, aby byl nákup a následné proplacení vaším zaměstnavatelem co nejjednodušší a nejrychlejší.

Jak to tedy u nás funguje?

Nově jsem jsme pro vás prodloužili splatnost FKSP faktury na 30 dnů.

 

 1. Vyberte v našem eshopu permanentku nebo poukaz na masáž. Následně tyto produkty můžete v rámci 6 měsíců využít na jakékoliv naší pobočce dle vašeho výběru.

 2. Na naší platební bráně si vyberete možnost platby prostřednictvím FKSP. K dokončení tohoto procesu budete muset vyplnit následující fakturační údaje:

  Osobní údaje: Zadejte své jméno a příjmení.

  Informace o zaměstnavateli: Uveďte název firmy, identifikační číslo organizace (IČO) a adresu vašeho zaměstnavatele.

  Kontaktní údaje: Poskytněte své telefonní číslo a e-mailovou adresu.

   

  Vězte, že i když jsou tyto informace typické, mohou se specifické požadavky lišit podle konkrétních politik a pravidel vašeho zaměstnavatele. Doporučujeme vám proto vždy ověřit tyto detaily přímo u svého zaměstnavatele nebo v HR oddělení.

   

  Příklad: Postup pro realizaci Čerpání příspěvku z FKSP FÚ pro Liberecký kraj

  Objednávka musí obsahovat všechny údaje potřebné pro fakturaci – popis objednávaného plnění, identifikaci zaměstnance a rodinného příslušníka, který bude čerpat příspěvek FKSP, fakturační adresu (=ČR-Generální finanční ředitelství, Lazarská 15/7, 117 22 Praha l – Nové MěStO), IČ 72080043, požadovanou splatnost faktury (=30 dní)

 3. Po dokončení objednávky vám automaticky zašleme fakturu s 30 denní splatností. Pokud se vám nepodaří fakturu uhradit v této lhůtě, nebo pokud potřebujete na faktuře určité specifické informace, neváhejte nás kontaktovat. Náš tým je připraven vám vytvořit fakturu přizpůsobenou vašim specifickým potřebám.

 4. A to je vše! Těšíme se na vaši návštěvu.

   

  Ukázkové video z Eshopu, jak si u nás objednat pomocí FKSP >>přejít do eshopu zde<<

   

  Ukázka Faktury FKSP zde

Po úspěšném provedení a zaplacení objednávky obdržíte od nás potvrzovací e-mail s kompletním přehledem důležitých informací. Následně máte možnost si vyzvednout své permanentky či zakoupené dárkové poukazy na kterékoliv z našich poboček.

Pokud jste si zvolili možnost “Bez dopravy (dárkový poukaz si vytisknu sám)”, můžete si svůj dárkový poukaz vytisknout a předložit jej během návštěvy vybrané pobočky. Prosíme však o pochopení, že tato možnost není dostupná pro permanetky.

U permanentek nabízíme dvě možnosti: buďto vyzvednutí na pobočce, nebo zaslání na adresu, kterou jste specifikovali při nákupu v našem e-shopu.

Při vyzvednutí objednávky na recepci nám, prosím, sdělte číslo vaší objednávky a jméno, pod kterým byla objednávka uskutečněna – to může být i název vaší firmy. Poté se postaráme o to, aby bylo vše, co jste si u nás objednali, řádně předáno. Naším hlavním cílem je co nejvíce zjednodušit celý proces nákupu pro vás.

Pokud jste se rozhodli pro doručení Českou poštou na adresu dle vašeho výběru, balíček vám bude řádně doručen a my se budeme těšit na vaši blízkou návštěvu. V případě jakýchkoliv nesrovnalostí či nejasností, neváhejte nás kontaktovat.

Zajímavost v rámci čerpání fondu FKSP – Komu lze příspěvek poskytnout.

 

Nově spolupráci v rámci FKSP nabízejí tyto benefitní partneři a díky nim také můžete využívat naše masážní služby.

benefity edenred benefity up benefity

Máte otázky? Neváhejte se zeptat!

Masáže

Dopřejte si relaxaci při našich masážích, které jsme pro vás vybrali na základě našich zkušeností.

Benefity a FKSP

Platba Benefity i FKSP? Ano, u nás to jde! Neodmítněte tuto skvělou možnost! A užijte si relaxaci.

Dárkové poukazy

Potěšte své přátele, rodinu, kolegy. Darujte jim dárkový poukaz na kvalitním papíře v luxusní obálce.

Pobočky

Rádi vás uvidíme! Jsme tu pro vás každý den za každého počasí. Užijte si relaxaci bez bolesti.