Eden's Garden logo

Edenred

Pro radost z práce a života každý den

Využijte své benefity Edenred na masáž v Eden’s Garden

V Eden’s Garden nabízíme klientům možnost platby poukázkami a kartou Edenred. Rádi bychom vás seznámili s následujícím postupem, jak tyto výhody při nákupu našich služeb využít.

Benefity CZ, Benefity, a.s Logo Eden's Garden

A jak přesně Edenred využít v Eden's Garden?

Použití karty Edenred je snadné. Stačí navštívit webové stránky www.edenred.cz a pomocí vyhledávače provozoven najít naše pobočky Edens Garden. Kartu Edenred můžete použít v kterékoli z naší provozovně. Můžete nás také vyhledat ve své kafeterii nebo v mobilní aplikaci Edenred.

Videomanuál Edenred:

S platební kartou Edenred můžete provádět platby s příjemnou snadností, podobně jako s vaší tradiční bankovní kartou, a to včetně možnosti bezkontaktního placení. V našem E-shopu je proces platby s kartou Edenred zjednodušený: stačí vybrat možnost “Platební karta”, vyplnit potřebné údaje a následně stisknout tlačítko “Odeslat objednávku”. Díky naší spolupráci s platební bránou, která kartu Edenred akceptuje, můžete s touto kartou také platit na všech našich pobočkách.

Edenred platebni karta

Nákup dárkových poukazů a permanentek přes náš e-shop:

Chcete-li zakoupit dárkový poukaz nebo permanentku, můžete tak učinit prostřednictvím našeho e-shopu. Při volbě metody platby jednoduše zvolte “Edenred Benefity Café”. Po té budete přesměrováni do vašeoho benefitního portálu Edenred kde zadáte E-mail a Heslo a kliknete na přihlásit se. 

 

Důležité informace ohledně nákupu přes Eshop:

Po úspěšném provedení a zaplacení objednávky obdržíte od nás potvrzovací e-mail s kompletním přehledem důležitých informací. Následně máte možnost si vyzvednout své permanentky či zakoupené dárkové poukazy na kterékoliv z našich poboček, s výjimkou pobočky Podolí-Dvorce, kde bohužel nenabízíme službu vyzvednutí online objednaného zboží.

Pokud jste si zvolili možnost “Bez dopravy (dárkový poukaz si vytisknu sám)”, můžete si svůj dárkový poukaz vytisknout a předložit jej během návštěvy vybrané pobočky. Prosíme však o pochopení, že tato možnost není dostupná pro permanetky.

U permanentek nabízíme dvě možnosti: buďto vyzvednutí na pobočce, nebo zaslání na adresu, kterou jste specifikovali při nákupu v našem e-shopu.

Při vyzvednutí objednávky na recepci nám, prosím, sdělte číslo vaší objednávky a jméno, pod kterým byla objednávka uskutečněna – to může být i název vaší firmy. Poté se postaráme o to, aby bylo vše, co jste si u nás objednali, řádně předáno. Naším hlavním cílem je co nejvíce zjednodušit celý proces nákupu pro vás.

Pokud jste se rozhodli pro doručení Českou poštou na adresu dle vašeho výběru, balíček vám bude řádně doručen a my se budeme těšit na vaši blízkou návštěvu. V případě jakýchkoliv nesrovnalostí či nejasností, neváhejte nás kontaktovat.

Jsme zde pro vás, abychom vám zajistili co nejpohodlnější a nejvíce výhodné využití našich služeb. Těšíme se na vaši návštěvu v Eden’s Garden.

Máte otázky? Neváhejte se zeptat!

Masáže

Dopřejte si relaxaci při našich masážích, které jsme pro vás vybrali na základě našich zkušeností.

Benefity a FKSP

Platba Benefity i FKSP? Ano, u nás to jde! Neodmítněte tuto skvělou možnost! A užijte si relaxaci.

Dárkové poukazy

Potěšte své přátele, rodinu, kolegy. Darujte jim dárkový poukaz na kvalitním papíře v luxusní obálce.

Pobočky

Rádi vás uvidíme! Jsme tu pro vás každý den za každého počasí. Užijte si relaxaci bez bolesti.