Využijte své Benefity CZ na masáž u Eden’s Garden

V Eden’s Garden nabízíme klientům možnost platby prostřednictví Benefitů CZ. Rádi bychom vás seznámili s následujícím postupem, jak využít tyto výhody při nákupu našich služeb.

Benefity CZ, Benefity, a.s Logo Eden's Garden

A jak přesně Benefity CZ využít v Eden's Garden?

Nákup v Cafeterii Benefity CZ:

Objednávku našich služeb můžete realizovat prostřednictvím portálu Benefity CZ, který spravuje společnost Benefity a.s., konkrétně v sekci cafeterie. Tento portál naleznete na adrese benefity.cz (Hlavní strana -> Zdraví -> Masáže) pod naším označením Eden’s Garden – Vyskočilova, Štěpánská, Na Poříčí. Celý objednávkový proces je navržen s důrazem na uživatelskou přívětivost.

Na našich webových stránkách si vyberete masáž, kterou chcete využít. Následně vyplňte uvedený formulář na stránkách benefity.cz/cafeteria pod jednou z našich poboček, do pole vedle “zvolte cenu” napište hodnotu služby nebo zboží bez mezer a teček (např. 1000), poté klikněte na “přímo koupit” a pak na “potvrdit”. Poté se můžete přes naši objednávkovou platformu rezervovat na vybranou masáž, přičemž si zvolíte termín a čas, který vám nejlépe vyhovuje. Při návštěvě naší recepce pak jen předložte potvrzení o objednávce a vaši kartu benefity cz, a my se o zbytek postaráme.

 

Pokud by se cokoliv nedařilo kontaktujte benefity.cz tel.: +420 840 236 236 a nebo zde je podrobné video o jejich aplikaci. Operátoři benefity.cz spolupracují s námi a zodpoví vám všechny dotazy v rámci benefitů CZ.

Platba Benefity CZ kartou na recepci:

Další možností je platba přímo na naší recepci pomocí vaší Benefit karty. K realizaci platby nám stačí sdělit kód vaší karty a dvě číslice z vašeho pinu (kartu nemusíte mít ani u sebe) a my se o zbytek postaráme.

Benefity a.s Benefity CZ Eden's Garden

Nákup dárkových poukazů a permanentek přes náš e-shop:

Chcete-li zakoupit dárkový poukaz nebo permanentku, můžete tak učinit prostřednictvím našeho e-shopu. Při volbě metody platby jednoduše zvolte “Benefity CZ”. Poté zadáte číslo vaší karty a pin . Potvrzení o nákupu, včetně všech důležitých informací, vám následně zašleme na váš email.

 

Důležité informace ohledně nákupu přes Eshop:

Po úspěšném provedení a zaplacení objednávky obdržíte od nás potvrzovací e-mail s kompletním přehledem důležitých informací. Následně máte možnost si vyzvednout své permanentky či zakoupené dárkové poukazy na kterékoliv z našich poboček, s výjimkou pobočky Podolí-Dvorce, kde bohužel nenabízíme službu vyzvednutí online objednaného zboží.

Pokud jste si zvolili možnost “Bez dopravy (dárkový poukaz si vytisknu sám)”, můžete si svůj dárkový poukaz vytisknout a předložit jej během návštěvy vybrané pobočky. Prosíme však o pochopení, že tato možnost není dostupná pro permanetky.

U permanentek nabízíme dvě možnosti: buďto vyzvednutí na pobočce, nebo zaslání na adresu, kterou jste specifikovali při nákupu v našem e-shopu.

Při vyzvednutí objednávky na recepci nám, prosím, sdělte číslo vaší objednávky a jméno, pod kterým byla objednávka uskutečněna – to může být i název vaší firmy. Poté se postaráme o to, aby bylo vše, co jste si u nás objednali, řádně předáno. Naším hlavním cílem je co nejvíce zjednodušit celý proces nákupu pro vás.

Pokud jste se rozhodli pro doručení Českou poštou na adresu dle vašeho výběru, balíček vám bude řádně doručen a my se budeme těšit na vaši blízkou návštěvu. V případě jakýchkoliv nesrovnalostí či nejasností, neváhejte nás kontaktovat.

Jsme zde pro vás, abychom vám zajistili co nejpohodlnější a nejvíce výhodné využití našich služeb. Těšíme se na vaši návštěvu v Eden’s Garden.

Máte otázky? Neváhejte se zeptat!

Masáže

Dopřejte si relaxaci při našich masážích, které jsme pro vás vybrali na základě našich zkušeností.

Benefity a FKSP

Platba Benefity i FKSP? Ano, u nás to jde! Neodmítněte tuto skvělou možnost! A užijte si relaxaci.

Dárkové poukazy

Potěšte své přátele, rodinu, kolegy. Darujte jim dárkový poukaz na kvalitním papíře v luxusní obálce.

Pobočky

Rádi vás uvidíme! Jsme tu pro vás každý den za každého počasí. Užijte si relaxaci bez bolesti.