Eden's Garden logo

Benefit Plus

Cafeterie i e-stravenky dokáží velké věci.

Využijte svůj Benefit plus na masáž u Eden’s Garden

V Eden’s Garden nabízíme klientům možnost platby prostřednictvím Benefit Plus. Rádi bychom vás seznámili s následujícím postupem, jak využít tuto výhodu při nákupu našich služeb.

benefity bplus     A jak přesně Benefit plus využít v Eden’s Garden?

Rezervace přes Benefit Plus – Kafeterii:

Můžete provést objednávku našich služeb na portálu Benefit Plus Cafeterie, který najdete na adrese benefit-plus.cz pod naším názvem Eden’s Garden – masáže – mapa poboček. Jednotlive pobočky naleznete zde: Vyskočilova, Na Poříčí, Štěpánská, Eshop. Celý proces objednání je navržen tak, aby byl uživatelsky přívětivý, a v průběhu něj vás bude systém krok za krokem provázet. Potvrzení o vaší objednávce obdržíte e-mailem nebo formou SMS zprávy. Následně se již můžete objednat na masáž přímo na našem objednávkovém formuláři, kde zvolíte vhodný termín a čas. Při návštěvě naší recepce pak stačí předložit potvrzení o objednávce nebo e-poukaz, a my se postaráme o autorizaci platby.

Platba Benefit kartou na recepci:

Další možností je platba přímo na naší recepci pomocí vaší Benefit karty. K realizaci platby nám stačí sdělit kód vaší karty a my se o zbytek postaráme.

Karta Karta Benefit Plus Edens Garden  

 

Nákup dárkových poukazů a permanentek přes náš e-shop:

Chcete-li zakoupit dárkový poukaz nebo permanentku, můžete tak učinit prostřednictvím našeho e-shopu. Při volbě metody platby jednoduše zvolte “Benefit Plus”. Poté budete automaticky přesměrováni na portál Benefit Plus, kde dokončíte objednávku. Potvrzení o nákupu, včetně všech důležitých informací, vám následně zašleme na váš email.

 

Důležité informace ohledně nákupu přes e-shop:

Po úspěšném provedení a zaplacení objednávky obdržíte od nás potvrzovací e-mail s kompletním přehledem důležitých informací. Následně máte možnost si vyzvednout své permanentky či zakoupené dárkové poukazy na kterékoliv z našich poboček, s výjimkou pobočky Podolí-Dvorce, kde bohužel nenabízíme službu vyzvednutí online objednaného zboží.

Pokud jste si zvolili možnost “Bez dopravy (dárkový poukaz si vytisknu sám)”, můžete si svůj dárkový poukaz vytisknout a předložit jej během návštěvy vybrané pobočky. Prosíme však o pochopení, že tato možnost není dostupná pro permanetky.

U permanentek nabízíme dvě možnosti: buďto vyzvednutí na pobočce, nebo zaslání na adresu, kterou jste specifikovali při nákupu v našem e-shopu.

Při vyzvednutí objednávky na recepci nám, prosím, sdělte číslo vaší objednávky a jméno, pod kterým byla objednávka uskutečněna – to může být i název vaší firmy. Poté se postaráme o to, aby bylo vše, co jste si u nás objednali, řádně předáno. Naším hlavním cílem je co nejvíce zjednodušit celý proces nákupu pro vás.

Pokud jste se rozhodli pro doručení Českou poštou na adresu dle vašeho výběru, balíček vám bude řádně doručen a my se budeme těšit na vaši blízkou návštěvu. V případě jakýchkoliv nesrovnalostí či nejasností, neváhejte nás kontaktovat.

Jsme zde pro vás, abychom vám zajistili co nejpohodlnější a nejvíce výhodné využití našich služeb. Těšíme se na vaši návštěvu v Eden’s Garden.

Máte otázky? Neváhejte se zeptat!

Masáže

Dopřejte si relaxaci při našich masážích, které jsme pro vás vybrali na základě našich zkušeností.

Benefity a FKSP

Platba Benefity i FKSP? Ano, u nás to jde! Neodmítněte tuto skvělou možnost! A užijte si relaxaci.

Dárkové poukazy

Potěšte své přátele, rodinu, kolegy. Darujte jim dárkový poukaz na kvalitním papíře v luxusní obálce.

Pobočky

Rádi vás uvidíme! Jsme tu pro vás každý den za každého počasí. Užijte si relaxaci bez bolesti.