Šedé logo Eden's Garden

Nejlepší thajské masáže na Praze 4: Klient Jan o nás napsal

Nejlepší thajské masáže na Praze 4: Článek od našeho klienta

Moc Vám děkujeme :))))

Moje cesta za nejlepšími thajskými masážemi v Praze 4 začala, když jsem čelila stresu z náročné práce a neustálému tlaku. Měsíce zavalené povinnostmi, které se na mě valily ze všech stran, mě přivedly na pokraj sil.

Jednoho rána jsem se probudil s nečekanou, pronikavou bolestí v oblasti krku. Byla to bolest neznámá a nepříjemná. Celý ten den jsem proležel v posteli, bezmocný, pátraje po řešení na internetu. Avšak ani lidové rady, ani obklady nepřinesly úlevu. Moje šíje se stávala čím dál tužší a já, zoufale hledající úlevu, se ji sám pokoušel masírovat.

Začal jsem uvažovat o profesionální pomoci. Nechtěl jsem čekat na lékařskou pomoc, proto jsem se rozhodl vyzkoušet masáž. Vyhledávání na Google mi ukázalo, že v mé blízkosti, na Praze 4, se nachází překvapivě mnoho thajských masážních salonů. Jelikož bydlím nedaleko Brumlovky, vybral jsem si nejbližší salon – Edens Garden.

Po příchodu jsem hned zpozoroval, že salon je nový, a zaujala mne jeho neobvyklá bambusová výzdoba. Masérka mne přivítala s úsměvem a zavedla do útulné kabinky s lehátkem, které bylo překvapivě pohodlné pro mou vysokou postavu.

Přestože masérka hovořila pouze anglicky, pokusil jsem se jí vysvětlit svůj problém. Zdálo se, že už podle mé chůze pochopila, kde tkví problém. Relaxační hudba a zvuky přírody v kombinaci s jemnou masáží mě postupně uvedly do stavu hluboké relaxace a já usnul. Po probuzení na konci masáže jsem pocítil nevídanou úlevu.

Od té doby jsem navštívil řadu masážních salonů a s novou přítelkyní jsme dokonce podnikli cestu do Thajska. Přesto však stále vzpomínám na tu jedinečnou relaxaci, kterou jsem zažil v salonu Edens Garden na Vyskočilově v Praze 4. Možná to byla kombinace bolesti a vyčerpání, ale k tomuto místu se rád vracím.

Chtěl bych poděkovat týmu masérek na Vyskočilově za jejich um a péči, a právě proto jsem se rozhodl napsat tento článek jako poděkování. Děkuji.

Ceny masáže

60 min
od 1199 Kč

Ceny masáže pro dva

60 min
od 2398 Kč
}

Denně: 10–22 hodin

Doprava

Parkování

Po předchozí domluvě můžete využít parkování v areálu BC Vyskočilova (vjezd z ulice Jemnická 4). Po příjezdu na místo zavolejte na recepci a my vám otevřeme červenou bránu. U vchodu do budovy je zvonek Eden’s Garden. Podívejte se na video.

Další možnosti parkování:

 • Veřejné parkování v ulici V Zápolí. Platba možná prostřednictvím webové aplikace (20 Kč/hod, od 20:00 zdarma).
 • Parkování na modré zóně v ulici Jemnická. (Po–Pá 8–20 h cena 40 Kč, Pá od 20 h do Po 8 h zdarma). Platba webovou aplikací.

Pokud byste měli jakýkoliv problém, nahlaste svou SPZ na recepci a my vám rádi pomůžeme.

Veřejná doprava

Nejbližší autobusové zastávky jsou:

 • Vyskočilova (BUS 118, 170)
 • Jemnická (BUS 124, 139, 150, 196)

Nejbližší stanice metra jsou Budějovická a Kačerov (trasa C), odkud můžete pokračovat autobusem nebo pěšky cca 5 minut. Podívejte se na video.

  Služby

  Masáže

  Šatny se sprchou

  Parkování

  Dárkové poukazy

  Zaměstnanecké benefity

  benefity edenred benefity benefity benefity up benefity benefity bplus

  Fotogalerie

  Masáže

  Dopřejte si relaxaci při našich masážích, které jsme pro vás vybrali na základě našich zkušeností.

  Benefity a FKSP

  Platba Benefity i FKSP? Ano, u nás to jde! Neodmítněte tuto skvělou možnost! A užijte si relaxaci.

  Dárkové poukazy

  Potěšte své přátele, rodinu, kolegy. Darujte jim dárkový poukaz na kvalitním papíře v luxusní obálce.

  Pobočky

  Rádi vás uvidíme! Jsme tu pro vás každý den za každého počasí. Užijte si relaxaci bez bolesti.